Selahattin Uzun - Şiirler l Yazılar l Sözler

Kansere Dur Demek İçin Dans Ettiler

Kansere Dur Demek İçin Dan Ettiler Resim - KETEM

Kansere Dur Demek İçin Dans Ettiler

Süleymanpaşa KETEM Çalışanları Kansere Dur Demek İçin Dans Etti

4 Şubat Dünya Kanser Günü ve 9 Şubat Dünya Sigara Bırakma Günü sebebiyle, 11 Şubat 2018 Pazar günü, Tekirdağ Tekira AVM’de “KETEM’e DAVET” Flash Mob Etkinliği yapıldı.

Süleymanpaşa KETEM çalışanları, “Kanserde Erken Teşhis Hayat Kurtarır” ve “KETEM’e Gelin, Hayata Tutunun” sloganları eşliğinde alış veriş merkezi Tekira AVM içerisinde kalabalığın arasına girerek dans ettiler.

İzleyicilerin haberi olmadan, toplulupun arasına girilerek gerçekleştirilen ve adına kısaca FLash Mob  denilen etkinlik kapsamında Süleymanpaşa KETEM çalışanları, 4 Şubat Dünya Kanser Günü ve 9 Şubat Dünya Sigara Bırakma Günü sebebiyle, Kansere Dur Demek için Dans ettiler.

Daha önce hiç bir dans deneyimi olmayan çalışanların Kansere dikkat çekmek için gerçekleştirdikleri Flash Mob Etkinliği izleyiciler tarafından uzun süre alkışlarla desteklendi.

Kısa adı ile Süleymanpaşa KETEM olarak bilinen, Süleymanpaşa Kanser Erken Teşhis, Tarama ve Eğitim Merkezi Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde Süleymanpaşa İlçesinde görev yapmaktadır.

Süleymanpaşa KETEM iletişim bilgilerine ulaşmak için tıklayınız

Share on email
Share on twitter
Share on whatsapp
Google Kullanarak Site İçerisinde Arama Yapabilirsiniz